VINYL PLACE

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ 2-Х ТА БІЛЬШЕ ПЛАТІВОК! +380 (98) 997 87 78 УКРАЇНА, М. КИЇВ

 +380 (98) 997 87 78 УКРАЇНА, М. КИЇВ

Дебютний альбом завжди займає особливе місце у дискографії виконавця. В когось це лише проба пера, а для когось дебютний матеріал так назавжди і залишається найкращим записаним. До вашої уваги підбірка дебютників від зіркових виконавців, а чи кращий це їх реліз – вирішувати вам. Можливо, зараз саме час купити платівку із одним із цих альбомів та поповнити свою колекцію вінілу 🙂

Coldplay – Parachutes

Безумовно дуже міцний дебютний альбом, який заклав підвалини довгого та успішного шляху гурту. Parachutes дуже довго втримував перші сходинки у чартах Британії, і з моменту виходу вже встиг бути сертифікований як дев’ятиразовий платиновий! До речі, нещодавно альбом відсвяткував своє двадцятиріччя.

Головний хіт: Yellow.

Imagine Dragons – Night Visions

Ще один потужний стартовий реліз на шляху до всесвітнього визнання та популярності. Незважаючи на суперечливі відгуки музичних критиків, альбом досить швидко досяг обсягу продажів у два з половиною мільйони копій у США та статусу двічі платинового. Композиції Radioactive та Demons 60 тижнів поспіль входили до чарту Billboard Hot 100, що досі є абсолютним рекордом.


Головний хіт: Radioactive

Nirvana – Bleach


Цей реліз вирізняється з-поміж інших альбомів Nirvana своїм брудним, сирим звучанням, що зовсім не дивно, адже на ньому відчувається вплив таких колективів, як Black Sabbath, The Melvins та Black Flag. Більшість треків були записані на студії Reciprocal Recording Studios у Сієттлі за $606.17 та 1 сендвіч.

Головний хіт: About A Girl

Björk – Debut


Саме той випадок, коли назва альбому дуже красномовна. Альбом, що вийшов у 1993-му році, започаткував довгу та успішну кар’єру однієї із найбільш неординарних виконавиць останніх десятиліть. Музично дуже насичена платівка, яка поєднує у собі елементи електропопу, хаусу, джазу та тріп-хопу, а космічний вокал Björk все це музичне розмаїття дуже круто доповнює.

Головний хіт: Human Behaviour

Tom Waits – Closing Time

Тому Вейтсу цього року має виповнитися вже 72 роки, і хочеться побажати йому прожити іще щонайменше стільки ж. Музична спадщина цього виконавця просто колосальна, а його хрипкуватий вокал, описаний критиком Деніелом Дачхолзом як “немов вимочений в бочці з бурбоном, його ніби залишили в коптильні на кілька місяців, а потім, коли дістали, проїхалися по ньому”, неможливо не впізнати. Щоправда, його дебютник Closing Time, випущений у далекому 1973-му, відрізняється м’яким, приємним баритоном, яким він наспівує мелодійні балади під акомпанемент фортепіано. Однозначний must have у колекцію.

Головний хіт: Ice Cream Man

Шукайте вищезазначені альбоми в нашому каталозі. Купити вінілові платівки із цими релізами ви можете в нас швидко та зручно. Оформити замовлення на сайті можна за декілька хвилин і вже наступного дня насолоджуватися найкращою музикою на найкращому фізичному носієві 🙂