VINYL PLACE

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ 2-Х ТА БІЛЬШЕ ПЛАТІВОК! +380 (98) 997 87 78 УКРАЇНА, М. КИЇВ

 +380 (98) 997 87 78 УКРАЇНА, М. КИЇВ

Щороку виходить стільки музичних альбомів, що встежити за усіма не видається можливим. Пропонуємо вам розглянути кілька цікавих цьогорічних релізів, котрі ви могли пропустити. Купити вініл із одним з цих альбомів дуже легко на нашому сайті – достатньо лише скористатись пошуком у каталозі та знайти бажану платівку 🙂

Celeste – Not Your Muse

Американська співачка Celeste Epiphany Waite дуже яскраво дебютувала зі своїм першим альбомом Not Your Muse. Її чуттєвий вокал та подачу (багато хто відзначає певну схожість із манерою виконання Amy Winehouse) відзначив її товариш по рекординговому лейблу Michael Kiwanuka, із яким вони вирушили у спільний тур на початку 2020-го. Цікаво, що альбом Not Your Muse cпочатку вийшов у варіанті із 8-ма композиціями, і лише пізніше, у квітні 2021 світ побачила його розширена 12-трекова версія, яка і є в нас в наявності.

Alfa Mist – Bring Backs

Британський піаніст та продюсер Alfa Mist, зокрема відомий українському слухачу за своїм виступом на фестивалі Am I Jazz у київському арт-центрі Closer, у квітні випустив нову платівку Bring Backs. Прекрасна медитативна робота із вишуканими клавішами та м’якими гітарними тонами, що занурює у себе із перших хвилин звучання.

Girl In Red – If I Could Make It Go Quiet


If I Could Make It Go Quiet – дебютний альбом норвезького музичного проєкту із назвою Girl In Red, за якою ховається 22-річна дівчина Marie Ulven Ringheim, котра пише пісні про своє життя та загортає їх у обгортку із приємного інді-попу. Авторитетне видання The Quietus назвало цей реліз, що побачив світ 30 квітня 2021 року, “складним та витонченим”, а також “одним із найкращих нових релізів”. Так це чи не так – переконайтеся самі. На лімітованому чорно-червоному вінілі.

Steven Wilson – The Future Bites

Steven Wilson – легендарна постать у світі прогресивного року, засновник та багаторічний лідер відомого гурту Porcupine Tree. Гурт припинив свою діяльність ще у 2010 році, приблизно з того ж часу музикант розпочав активну сольну кар’єру. The Future Bites – вже шостий сольний альбом Вілсона, який складно вмістити у жанрові рамки. Тут і електроніка, і поп, і танцювальна музика. Проте за формою дуже легко розпізнається суть, а саме безумовний сонграйтерський талант музиканта. На лімітованому білому вінілі.

Ми завжди намагаємося знаходити для вас найбільш актуальні новинки, щоб ви могли насолоджуватися тільки прекрасною музикою на найкращому фізичному носієві – вінілі. Купити вінілові платівки із цими та іншими альбомами легко та зручно ви можете скориставшись пошуком у нашому каталозі. Дякуємо вам за те що, обрали нас 🙂