VINYL PLACE

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ 2-Х ТА БІЛЬШЕ ПЛАТІВОК! +380 (98) 997 87 78 УКРАЇНА, М. КИЇВ

 +380 (98) 997 87 78 УКРАЇНА, М. КИЇВ

Олексій Сакевич – київський музикант, автор сольного проекту Endless Melancholy та в минулому учасник пост-рок гурту Sleeping Bear. Проект Endless Melancholy існує з кінця 2011 року, і в його рамках автор висловлює свою любов до ембієнту та мінімалізму. У творчому доробку Endless Melancholy 7 повноформатних альбомів, що видавалися на різних світових лейблах, та велика кількість EP та синглів, а також нечисленні концерти по Україні. Останнім релізом музиканта, що вийшов на фізичному носієві, був невеликий двотрековий мініальбом Seamless, виданий американським лейблом Past Inside The Present на вінілі у листопаді 2020 року. Купити вінілові платівки із цим та іншими релізами лейблу Past Inside The Present ви можете у нашому магазині, скориставшись каталогом.

Далі пропонуємо вам пряму мову від автора – про що реліз Seamless та як він створювався, яка його тематика та джерела натхнення.

Seamless – це була свого роду спроба поєднати два мої улюблені підходи до створення музики. Не секрет, що коли проект Endless Melancholy лише розпочинав свою діяльність у 2011 році, він був про меланхолійну інструментальну музику, що створювалася переважно за допомогою звучання клавішних та струнних інструментів (натхненням мені слугували твори таких музикантів, як Ólafur Arnalds, Nils Frahm та інших подібних виконавців). Пізніше, приблизно з 2015 року, я здійснив досить різку зміну стилістики та почав працювати у жанрі електроніки та ембієнту, оскільки з часом музичні вподобання мають властивість змінюватись. Проте з часом виникла ідея поєднати два музичні напрямки в рамках одного релізу, а то й однієї композиції (що в результаті й відбулось).

Як вже зазначалося, проект Endless Melancholy був започаткований наприкінці 2011 року. За 10 років його існування автор встиг випустити багато релізів на різних лейблах світу (шведський 1631 Recordings, американські Thesis та Past Inside The Present та ін.), 4 відеокліпи, попрацювати у якості кінокомпозитора (саундтреки до двох документальних стрічок – української «Острог: в тіні історії» і японської автобіографічної «Hana to Ame», та художнього фільму «April Skies» канадського режисера Pascal Payant), випустити декілька синглів із канадською співачкою BILYK та польським музикантом Marek Kaminski, розділити сцену із такими виконавцями, як KAUAN, Heinali, Igor Yalivec, Dave Phillips та ін. Треки Endless Melancholy регулярно звучать на хвилях всесвітньо відомої радіостанції KEXP.

Також із 2012 року Олексій – один із засновників та постійний учасник пост-рок гурту Sleeping Bear, проте цей проект вже декілька років на невизначеного терміну паузі. У доробку гурту 1 повноформатний альбом та 2 EP, а також численні виступи на різних майданчиках та фестивалях, зокрема на українських фестивалях Vibronica та Zaxidfest та польському Asymmetry Festival.

Купити вінілову платівку з мініальбомом Endless Melancholy – Seamless ви можете в нашому магазині за посиланням. Щоб слідкувати за його творчістю проекту, не забудьте підписатися на його соцмережі:

Bandcamphttps://endlessmelancholy.bandcamp.com
Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCAKuDceZ0b_TG58Iggcnkzw
Facebookhttps://www.facebook.com/emelancholy
Instagramhttps://www.instagram.com/endless.melancholy
Spotify https://open.spotify.com/artist/7hYVnkmEfs0BP27MvYAFEw?si=w-K8b_2TTTGxBvkTHNzQfw

Також рекомендуємо вам переглянути добірки платівок, що є в нас у наявності у жанрах ambient та modern classical. Усі замовлення обробляються протягом доби. Купити вінілові платівки онлайн можна зручно та швидко, скориставшись нашим каталогом, у якому є пошук по виконавцям, жанрам, лейблам та рокам видань. Приємного вам прослуховування!